מידע עיסקי
יעוץ משכנתאות
משרד הפנים
עיריות
מנהל מקרקעי ישראל
רשם המשכונות
רשם החברות
טאבו רשם המקרקעין
מדריכים

טקסט חופשי
ייעוץ משכנתאות
אתם צריכים משכנתא?  קונים נכס ? משדרגים דירה? כדאי לדעת איך לפנות לבנק ולקבל מסגרת למשכנתא , יש להגיש בקשה לאישור עקרוני . כך תוכלו להתחייב על סכום המשכנתא העתידית  , ולדעת מה המסגרת לרכישת הנכס שלכם להגשת בקשה למשכנתא - לחץ כאן 
השלב הראשוני מול הבנקים לקבלת משכנתא מתחיל באישור העקרוני המתייחס ליכולתם הכלכלי של המבקשים תוך התחשבות בהכנסות וההתחייבויות.
משכנתא מורכבת ממספר תחומים : אשראי, משפטי, מימון , ובטחונות. לקיחת משכנתא לא מחושבת עלולה להשפיע על אי יציבות בהחזרים החודשים והחזרים מיותרים שאף יכולים להגיע למאות אלפי שקלים בחיי המשכנתא. לפגישת ייעוץ חינם - לחץ כאן 
משכנתא היא הצעד הפיננסי המשמעותי בחיינו הפרטיים. קבלת משכנתא היא החלטה פיננסית ופסיכולוגית שתשפיע על מהלך חייך וחיי משפחתך, אנחנו כאן בשביל לפשט עבורך את התהליך. 
מיחזור משכנתא כלשונו למחזר את התנאים של המשכנתא הקיימת לתנאי השוק החדשים (מסלולים וריביות) ובכך ליצור חיסכון. במילים אחרות סילוק המשכנתא הקיימת באמצעות משכנתא חדשה וטובה יותר.  לבדיקת כדאיות למיחזור משכנתא חינם - לחץ כאן 
הבדיקה תתבצע על ידי מומחי המשכנתאות של קבוצת קו מנחה, ותבדוק את יתרת המשכנתא הקיימת כולל עמלות הפירעון מול ההחזרים החודשים
בנטילת משכנתא מתחייבים הלווים לבנקים על החזר כספי המשכנתא על פי ריבית שנקבעה במעמד לקיחת המשכנתא. 
שלב האישור העקרוני בבנקים למשכנתאות מתייחס למסגרת האשראי ומטרתו לקבוע מה ההחזר החודשי וגובה המשכנתא אותו מאשרים הבנקים. 
בבניית תמהיל המשכנתא יש לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות בין המסלולים.המסלולים מתחלקים למספר קטגוריות, הקטגוריה הראשית היא המסלולים הצמודים למדד ולמסלולים הלא צמודים למדד. 
מציאת בית החלומות כוללת : קביעת אזור המוגרים, קרבה למקום העבודה ולמשפחה, חינוך, מרכזים קהילתיים, גודל ומספר החדרים, ועוד. 
רכישת נכס "על הנייר" יכולה להיות במחיר אטרקטיבי למחירי השוק באזור ואף הגשמת חלום של רכישת נכס חדש. אך יש לקחת בחשבון שברכישה מקבלן הוצאות נוספות שאינם קיימות ברכישה נכס יד 2 : הסכומים צמודים למדד תשומות הבנייה , תשלום לעו"ד של הקבלן, שינוי והתאמת הדירה (מטבח, שירותים, רצפה , מזגנים ועוד), הסכומים הנוספים יכולים לעשרות אלפי שקלים ואף יותר. 
לפני תחילת התהליך עלינו לקבל אישור עקרוני מהבנק לקבלת המשכנתא ומטרתו של האישור העקרוני מקנה לנו אישור לכך שהבנק למשכנתאות מוכן לתת לנו את סכום המשכנתא שאנחנו מבקשים. 
   
כללי קטגוריות שירותים מדריכים
ראשי<
תקנון<
שחזור הזמנה<
תמיכה מרחוק<
מי אנחנו<
מדיניות פרטיות<
טאבו - רשם המקרקעין<
רשם המשכונות<
מנהל מקרקעי ישראל<
עיריות<
לקנות דירה<
רשם החברות<
משרד הפנים<
יעוץ משכנתא<
מידע עסקי<
רשם החברות<
רשם המשכונות / שיעבוד רכב<
תשריט בניין<
דוח מידע עסקי CheckId<
תמ"א 38<
נסח טאבו לפי כתובת<
תשריט בניין לפי כתובת<
איתור בעלי חברות ברשם החברות<
בדיקת רקע על שוכרים<
תעודת התאגדות באנגלית<
נסח טאבו<
אישור זכויות<
צילום שטר<
דוח מידע עסקי<
דוח נכסים לפי ת.ז<
איתור כתובת (מען)<
נסח חברה באנגלית<
דוח מידע אישי CheckId<
דוח משכונים<
תקנון מוסכם / מצוי<
שינוי שם בנכס<
מינהל מקרקעי ישראל<
מדריך ללקיחת משכנתא<