מידע עיסקי
יעוץ משכנתאות
משרד הפנים
עיריות
מנהל מקרקעי ישראל
רשם המשכונות
רשם החברות
טאבו רשם המקרקעין
מדריך לביטוח משכנתא

 מדריך לביטוח משכנתא

הבנקים מחייבים אותנו לרכוש ביטוח משכנתא בעת רכישת נכס.  מה הוא ביטוח משכנתא וכיצד שוק ביטוחי משכנתאות משוכלל יחסוך לכם  ממש בעוד שתי דקות של קריאה - אלפי שקלים מדי שנה.

מזל טוב. אתם עומדים בפני אירוע משמח: רכישת דירה למגורים. אבל רגע לפני קבלת המפתח (או לפחות החתימה על החוזה עם הקבלן) אתם בוודאי תצטרכו לעבור בבנק למשכנתאות כדי לממן את העסקה  (אחרי הכל ההון העצמי כנראה לא יספיק להגשים את החלום).  הביקור הזה יחייב אתכם להקדיש רגע של מחשבה לעתיד, ולשאלה מה יקרה אם לא תוכלו לעמוד בתשלום המשכנתא בשל אירוע ממש לא משמח כגון נזק חמור למבנה או חס וחלילה אירוע פטירה של אחד מבני הזוג. זה הרגע שבו עליכם להכיר את המונח ביטוח משכנתא  ומה הוא שוק ביטוחי משכנתאות . כדאי לכם: זה יחסוך לכם המון כסף ממש בעוד שתי פסקאות.

 מה זה בעצם ביטוח משכנתא?

כעיקרון,   ביטוח משכנתא   הוא שם כולל לכיסוי ביטוחי  הכולל שני סוגי ביטוח עיקריים: ביטוח מבנה וביטוח חיים.  למה אנחנו צריכים אותו? ובכן, התשובה פשוטה: אין לנו ברירה. הבנק רוצה להבטיח כי יקבל בחזרה את הכסף

שהלווה לנו ולכן הוא מחייב אותנו לבטח את המשכנתא. המחיר אותו אנחנו משלמים בשל כך הוא ייקור העסקה, אבל במידה רבה אנחנו גם מקבלים בחזרה משהו: קצת שקט נפשי.  שכן המטרה של ביטוחי משכנתאות היא להבטיח שגם במקרה קיצוני של נזק לנכס שרכשנו כגון רעידת אדמה או שריפה,  או חס וחלילה אובדן היכולת לעמוד בתשלומי ההלוואה שנלקחה, בשל מקרה פטירה או אובדן כושר עבודה,  אנו או בני  משפחתנו לא נאבד את הבעלות ואת הזכויות בנכס. למעשה, ביטוח משכנתאות גם מגן על הכספים שכבר שולמו מרגע לקיחת המשכנתא ועד אותו הרגע מלרדת לטמיון. 

ביטוח משכנתאות מורכב משתי שכבות. האחת היא שכבת ביטוח המבנה:  נניח ששריפה או נזילה חמורה פוגעים בצורה קשה בנכס, וכתוצאה מכך  שגרת החיים של דיירי הבית נפגעת. במקרה כזה, ייתכן כי ייאלצו לשכור נכס אחר, לעבור לגור בדיור זמני בעיר אחרת וכו'. כל אלו, מלבד אי הנוחות לדיירים,  עלולים גם לפגוע ביכולתם להמשיך ולשלם את החזר המשכנתא, ובמקרה כזה מי שייפגע הוא הבנק. במקרה של נזק משמעותי עוד יותר יירד ערך הנכס , המשמש כביטחון להלוואה שנתן הבנק, ולכן הוא יבקש לשקם מהר ככל האפשר את ערכו של הנכס. פוליסת ביטוח משכנתא תהיה מקור המימון לשיקום.השכבה השניה הגלומה במונח ביטוח משכנתאות היא ביטוח החיים. ביטוח זה נכנס לפעולה ברגע של משבר גדול במשפחה: פטירה או אובדן כושר עבודה של בעל המשכנתא שללא ספק עלולים לפגוע ביכולת לעמוד בתשלומים החודשיים לבנק. גם במקרה זה, מי שיישא בעלות המשכנתא וישלם אותה במלואה לבנק היא חברת הביטוח שסיפקה פוליסת ביטוח משכנתא, ותשאיר את בני המשפחה, היורשים,  בדירה נקייה ממשכנתא.

שוק משכנתאות משוכלל

 

מומלץ לבצע השוואת מחירים בין חברות שונות המציעות לנו לרכוש אצלן ביטוח משכנתא

בעבר היה נהוג כי מי שמכר לנו ביטוח משכנתא היה הבנק בו לקחנו אותה, אולם כיום השוק של ביטוח משכנתאות מפותח ומשוכלל, ומומלץ לבצע השוואת מחירים בין חברות שונות המציעות לנו לרכוש אצלן ביטוח משכנתא. חשוב להדגיש כי ניתן ורצוי להפריד בין לקיחת המשכנתא לבין רכישת ביטוח משכנתא, שכן מדובר בשני  מוצרים פיננסיים שונים, ועל ידי הפרדה זו קל יותר לבחור ביטוח משכנתא זול יותר. ואם אפשר, מדוע לא לחסוך כסף? לחצו כאן כדי להתחיל לחסוך כסף או צרו עמנו קשר על מנת לקבוע פגישה עם אחד המומחים שלנו.

אתה ממלא פרטים , ואנחנו פונים ל4 חברות ביטוח ומקבלים הצעות בשבילך ,
אתה בוחר את ההצעה המשתלמת ביותר !

פרטים לקבלת הצעה
פרטים ליצירת קשר
אנא הזן את פרטייך האישיים
וכתובת המייל על מנת שנוכל לשלוח לך את ההצעות
ביטוח מבנה למשכנתא
שטח דירה
אנא הזן את שטח הדירה במ"ר
ביטוח מבנה
בנוסף הרחבות מיוחדות ללקוחות טאבו ישיר

ביטוח צד ג' ע"ס 500,000 ש"ח
חינם ללא תוספת תשלום
חשוב למלא את מספר הקומה לקבלת ההצעה
ערך כינון (למלא במידה וידוע)
סכום הביטוח שיעלה לבנות את הדירה מחדש במקרה של הרס מוחלט. הסכום נקבע ע"י שמאי של הבנק  , כמכפלה של שטח הדירה ברוטו כפול עלות הבניה למטר , עלות הבניה היא לפי סטנדרט של הקבלן .
ביטוח חיים למשכנתא
ביטוח המשכנתא הזול ביותר
עם הכיסויים הנרחבים ביותר

שירות אישי ומקצועי
כולל העברת הפוליסה המקורית לבנק
אנא מלא
אנא מלא
כן
לא
אנא מלא
אנא מלא
כן
לא
1
מ 1
אין במידע הנ"ל משום תחליף לייעוץ משפטי והכוונה ואין להסתמך על האמור לעיל מבלי להיוועץ עם גורם מוסמך העוסק בתחום בטרם תחילת כל פעולה או קבלת כל החלטה . הדברים נכונים למועד כתיבתם בלבד, ונכונותם עלולה להשתנות .
כללי קטגוריות שירותים מדריכים
ראשי<
תקנון<
שחזור הזמנה<
תמיכה מרחוק<
מי אנחנו<
מדיניות פרטיות<
טאבו - רשם המקרקעין<
רשם המשכונות<
מנהל מקרקעי ישראל<
עיריות<
לקנות דירה<
רשם החברות<
משרד הפנים<
יעוץ משכנתא<
מידע עסקי<
רשם החברות<
רשם המשכונות / שיעבוד רכב<
תשריט בניין<
דוח מידע עסקי CheckId<
תמ"א 38<
נסח טאבו לפי כתובת<
תשריט בניין לפי כתובת<
איתור בעלי חברות ברשם החברות<
בדיקת רקע על שוכרים<
תעודת התאגדות באנגלית<
נסח טאבו<
אישור זכויות<
צילום שטר<
דוח מידע עסקי<
דוח נכסים לפי ת.ז<
איתור כתובת (מען)<
נסח חברה באנגלית<
דוח מידע אישי CheckId<
דוח משכונים<
תקנון מוסכם / מצוי<
שינוי שם בנכס<
מינהל מקרקעי ישראל<
מדריך ללקיחת משכנתא<